Відвідайте наш наш шоу-рум за адресою: г. Київ, ул. Райдужна, 40Б. У ньому виставлені зразки нашої продукції і наочні матеріали, що демонструють велике розмаїття виробів, які ми можемо для Вас виготовити.

(098) 918-13-13
(073) 918-13-13
(095) 918-13-13
 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 по 18:00
 • субота, неділя: вихідні
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо Ви бажаєте ознайомитися зі зразками товарів "Ozar", особисто потримати в руках і уважно все оглянути - відвідайте наш спеціалізований шоу-рум, який відкрився за адресою: Київ, вул. Райдужна, 40Б. У ньому виставлено більшість зразків з каталогу, представлені вироби в розрізі, показана технологія виготовлення і монтажу декору з пінопласту.

Ви можете оглянути упаковку з пінопласту, яку ми виробляємо, випробувати її на міцність і перевірити зручність використання. Ця невелика ознайомча екскурсія допоможе Вам знайти тверду впевненість в тому, що Ви отримуєте не «кота в мішку», а якісний декоративний матеріал, який буде експлуатуватися довгі роки. Розвійте всі сумніви на рахунок доцільності такої покупки!

Представлені зразки за своїми параметрами повністю відповідають товарним виробам "Ozar". Вони виготовлені на нашому обладнанні, за нашими технологіями і з матеріалів, які ми використовуємо для наших виробів. Вам дадуть повну кваліфіковану консультацію, допоможуть з вибором, порадять витратні матеріали і т. д. Ми запрошуємо всіх бажаючих: роздрібних і оптових покупців, архітекторів, постачальників, будівельників і тих, хто просто зацікавився нашою продукцією. Якщо Ви плануєте будівництво будинку, і поки тільки придивляєтеся до матеріалів - приходьте, ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію!

 

Компанія «Ozar» гарантує якісне виконання будь-якого замовлення в мінімальні терміни. При здійсненні безготівкового розрахунку ми надаємо повний комплект бухгалтерських документів.
Для замовників, яким більш кращий розрахунок не в повній сумі, а по частинах, у компанії «Ozar» є додаткова послуга:
 

Видається після заповнення анкети в нашому шоу-румі при сумі замовлення

 • от 150000 грн -15%
 • от 20000 грн -5%
 • от 70000 грн -10%
 

фасадный декор озар

Компанія «Оzar» здійснює доставку фасадного декору і інших виробів з пінопласту по Києву та Київській області на власному автотранспорті. Вартість доставки складає 9 грн / км. Ми доставимо виготовлені вироби в вказане Вами місце і зручний для Вас час.
Ми можемо також здійснити доставку в інші регіони України, використовуючи послуги транспортних компаній:

1. Гюнсел
Представництва в регіонах
Центральний офіс: Київ, вул. Андрія Бубнова, 15
тел. / факс: (044) 258-04-38, 258-04-39, 259-88-05

2. Автолюкс
Представництва в регіонах
Центральний офіс: 03062, м.Київ, ул.Чистяковская, 30
тел .: (044) 536 00 55, 536 00 53
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3. Нова Пошта
Представництва в регіонах
Центральний офіс: Київ, вул. Червонопрапорна, 34
відділ продажів: (044) 496-23-05
відділ розвитку клієнтів: (044) 469-30-54
розміщення замовлення: (044) 422-35-54, 496-23-07
Центральний склад: (044) 502-32-86, 503-79-36

4. Інтайм
Представництва в регіонах
Центральний офіс: Київ, вул.Червоноткацька, 76а
тел:( 067) 619-09-90

2. При оформленні замовлення по телефону, повідомте нашому менеджеру про найбільш зручний для Вас спосіб доставки. При прорахунку вартості Вашого замовлення менеджер врахує і вартість зазначеної Вами доставки.

Крихти з пінопласту (пінополістиролу) - це відмінний теплоізоляційний матеріал, який широко застосовується в багатьох сферах виробництва. У будівництві пінопластову крихту використовують в якості наповнювача для цементних розчинів, для заповнення швів і порожнеч. В аграрній сфері гранули з пінопласту необхідні для додаткового збагачення ґрунту повітрям - це підвищує продуктивність при вирощуванні певних культур. Застосовується крихта і для очищення великих обсягів води. В меблевій індустрії вона виконує роль наповнювача м'яких меблів.

Компанія "Ozar" пропонує пінопластову крихту різних фракцій.

Вартість 1 м³ пінопласту крихти - 280 грн!
Детальніше запитуйте у наших менеджерів.
Сфера застосування крихти з пінопласту досить обширна. Нижче представлені тільки деякі з варіантів.

Упаковка
Застосовується в якості демпфуючого (ударопоглинаючого) наповнювача для картонної, дерев'яної, металевої і іншої упаковки.
Засипний утеплювач
Застосовується в якості засипного утеплювача простінкового простору, підлог, покрівлі, при заливці стягувань.
Наповнювач м'яких іграшок
Пінопластова крихта може використовуватися в якості наповнювача дитячих м'яких іграшок. Пінопласт гіпоалергенний матеріал. Він не розкладається і є хімічно нейтральним, тому й безпечним для дітей.
Полістиролбетон
Пінопластова крихта застосовується при виготовленні полістиролбетону - легкого бетону, що володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, низькою водопроникністю, набагато меншою вагою, ніж звичайний бетон.
Аграрна сфера
Пінопластова крихта застосовується в сільському господарстві: її вносять у ґрунт для додаткового насичення ґрунту киснем.
Безкаркасні меблі
Створене півстоліття назад знамените крісло-мішок поклало початок цілому сімейству практичних, легких і недорогих меблів - бескаркасних. Відмінним наповнювачем для такого виду виробів служить пінопластова крихта. Подрібнений пінопласт добре приймає форму тіла, він не токсичний і не викликає алергії. У разі необхідності його легко можна витягти і засипати новий.

Мы получили Ваш запрос!

Наш менеджер свяжется С Вами в ближайшее время. Спасибо!

Мы работаем:

 • понедельник - пятница:   с 9:00 до 18:00
 • субота, воскресенье:  выходные

Крім широкого використання пінопласту (пінополістиролу) в фасадному декорі і в якості теплоізоляційного матеріалу, він також широко застосовується при створенні упаковки.

Пінопласт володіє відмінними демпфірувальними властивостями, дозволяє гасити механічні імпульси при падінні або ударі по упаковці, має водовідштовхувальні і теплоізоляційні властивості. Завдяки цьому він є найоптимальнішим пакувальним матеріалом для дуже крихких предметів таких, як посуд, твори мистецтва, музейні експонати, вироби зі скла, дерева, для побутової техніки, меблів і багатьох інших.

Компанія «Ozar» виготовляє упаковку методом контурного різання пінопласту. Така технологія дозволяє значно здешевити собівартість тари, так як не потрібно виготовляти дорогі прес-форми, які використовуються у виробництві формованої упаковки. Процес налагодження устаткування займає мінімум часу: досить просто внести необхідні дані в комп'ютерну програму, і на одному і тому ж обладнанні можна виготовити всю гаму пакувальних виробів.

У разі використання технології формування пінополістиролу, має сенс виготовляти прес-форму тільки при виробництві великої кількості однотипної упаковки. Але що робити, якщо специфіка Вашого бізнесу дозволяє лише штучний випуск? Тут Вам допоможуть фахівці нашої компанії, які працюють як з великими, так і невеликими партіями продукції. Наше обладнання дозволяє в найкоротші терміни внести зміни в геометрію упаковки, тому Вам не варто хвилюватися, якщо у Вашого товару змінилася форма.

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком основних найменувань упаковки, що випускається компанією «Ozar». Цей перелік може бути значно розширений, так як ми виготовляємо упаковку з пінопласту (пінополістиролу) на індивідуальні вимоги замовника, тобто в якості основи для роботи використовуємо не тільки готові креслення, але й загальні описи із зазначенням габаритних розмірів майбутніх виробів.

Зображення
Найменування
Габаритні розмери Ціна, грн
В - висота, мм А - ширина, мм С - товщина, мм
0 Крихта 1000 1000 1000 350,00
1 Сувенірний короб 290 200 70 30,00
2 Упаковка для чашок 230 150 100 25,00
3 Упаковка для чашок 250 250 130 56,00
4 Термос 335 290 200 128,00
5 Упаковка для тарілок 250 220 220 81,00
6 Упаковка для скла двухстороння 200 70 1000 71,00
7 Упаковка для скла одностороння 120 55 1000 36,00
8 Упаковка для дзеркала 95 90 1000 45,00
9 Куточок 50 50 1000 15,00
10 Профіль 70 50 1000 20,00
Ящик
ozar
Ящик з пінопласту, призначений для перевезення і зберігання заморожених продуктів харчування. Може застосовуватися в господарських цілях для зберігання різних речей.
Кутник
ozar
Призначений для перевезення меблів, ящиків, палет, і інших прямокутних товарів.
Упаковка для скла
ozar
Дозволяє перевозити скло, дзеркала, склопакети, а також фанеру, ДСП, гіпсокартон та інші листові вироби. Можливе виготовлення будь-яких розмірів і конфігурації.
Упаковка для скляної тари
ozar
Використовується для зберігання і перевезення скляних ємностей з різними рідинами, пляшок з алкогольними та безалкогольними напоями і т.д.
Вкладиші
ozar
Вкладиш призначений для устилання внутрішньої поверхні дерев'яної, картонної, металевої і будь-якої іншої тари. Він надає упаковці додаткові демпфуючі і ущільнюючі властивості, захищає від механічних впливів і подряпин.
Упаковка для посуду
ozar
Призначена для зберігання і транспортування порцелянового, скляного, кришталевого, керамічного і іншого посуду різноманітної форми та розмірів. Виготовляємо упаковку під нестандартний посуд.
Медична упаковка
ozar
Упаковка призначена для зберігання і перевезення колб, пробірок і ампул, що містять медикаменти або хімічні реактиви.
П, Т-подібний профіль
ozar
Застосовується в упаковці рам, картин, дверей, стільниць, полиць, плит та інших плоских виробів.
П-подібний куточок
ozar
П-подібний куточок призначений для захисту кутів плоских виробів: дверей, картин, віконних рам, стільниць, полиць, дощок і т.д.
Упаковка для електронних компонентів
ozar
Виготовляємо пінопластову упаковку для мікросхем, чіпів, електронних плат, радіоламп та інших деталей і компонентів.
Упаковка для покрівельних матеріалів
ozar
Наша компанія виготовляє на замовлення спеціальну упаковку з пінопласту для покрівельних матеріалів: шиферу, всіх видів керамічної і металевої черепиці, гонту, і т. д.
Упаковка для меблів
ozar
Ми пропонуємо міцну і функціональну упаковку спеціально для виробників і постачальників меблів. Упаковка з пінопласту дозволить захистити меблі від механічних ушкоджень при транспортуванні, перенесенні і монтажі.
Упаковка для побутових приладів
ozar
Компанія Ozar виготовляє на замовлення упаковку з пінопласту для різних побутових і будівельних приладів.

Якщо Ви є представником будівельної або торгової організації, архітектором або дизайнером, ми пропонуємо Вам вигідні умови співпраці!

Компанія «Ozar» активно розвиває партнерську мережу, тому ми готові запропонувати кращі на українському будівельному ринку умови для побудови довгострокових взаємовигідних відносин.

Якщо у Вас є торгова точка, якщо Ви маєте досвід роботи з будівельними та оздоблювальними матеріалами - розширте свій бізнес, станьте офіційним дилером нашої компанії і скористайтеся всіма перевагами роботи з нами:

 • ми забезпечимо Вас безкоштовними рекламними матеріалами (див. пункт «Рекламна та інформаційна підтримка»);
 • з Вами буде працювати персональний менеджер, закріплений за Вашою компанією;
 • бізнес практично не вимагає початкових вкладень з Вашого боку;
 • ми маємо найбільш повний каталог фасадного декору з пінопласту на ринку України;
 • немає чітких планів продажів для дилерів (в перший рік роботи);
 • ми проводимо консультування Ваших співробітників по роботі з нашими матеріалами;
 • надаємо допомогу в розрахунках складних проектів.

Якщо Ви стали нашим дилером, і Вашому клієнтові необхідно визначитися з майбутнім виглядом будинку:

 • ми надамо каталог готових рішень фасадів, вирішених в різних стилістичних напрямках зі стандартних елементів декору;
 • ми надамо каталог готових рішень декорування вікон і дверей, за яким Ваш клієнт зможе вибрати самостійно відповідне рішення.
 • Ви будете забезпечені всіма необхідними матеріалами безкоштовно: друкованими та електронними каталогами виробів і архітектурних проектів;
 • ми помістимо інформацію про Вашу компанію на нашому сайті www.ozar.ua, який активно просувається в Інтернеті.

Отримайте більш детальну інформацію за телефонами: (044) 500-13-13, (098) 918-13-13, (073) 918-13-13, (095) 918-13-13 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні архітектори, декоратори і дизайнери!
Якщо Ваш проект будівництва будинку знаходиться на стадії оформлення фасадів, скористайтеся перевагами співпраці з нашою компанією:

 • з Вами буде працювати персональний менеджер;
 • підкажемо найбільш раціональне поєднання матеріалів фасадного декору для Вашого проекту;
 • надаємо каталоги продукції як в друкованому, так і в електронному вигляді;
 • ми маємо найбільш повний на нашому ринку каталог фасадного декору з пінополістиролу;
 • надаємо каталоги готових фасадних рішень, на які Ви можете спиратися при спілкуванні з клієнтами і розробці власних проектів;
 • безкоштовно підберемо елементи за Вашим проектом і розрахуємо їх вартість;
 • при розміщенні замовлення за Вашим проектом Ви стаєте учасником бонусної програми.

Отримайте більш детальну інформацію за телефонами: (044) 500-13-13, (098) 918-13-13, (073) 918-13-13, (095) 918-13-13 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні представники будівельних організацій!
Якщо на Вашому об'єкті передбачено застосування фасадного декору, зверніться до нас і скористайтеся перевагами роботи з нашою компанією:

 • з Вами буде працювати персональний менеджер, який оперативно відповість на виниклі питання;
 • ми виконаємо Ваше замовлення в оптимальні терміни;
 • ми розрахуємо кошторис виготовлення фасадного декору за Вашим проектом в найкоротші терміни;
 • ми можемо запропонувати виконання проекту в різних варіантах, що допоможе Вам найбільш раціонально розрахувати свій бюджет виконання проекту;
 • ми можемо проконсультувати Ваших співробітників з питань монтажу фасадного декору, і Ви зможете надавати послуги по встановленню декора Вашим клієнтам;
 • при розміщенні замовлення Ви зможете скористатися бонусною програмою.

Отримайте більш детальну інформацію за телефонами: (044) 500-13-13, (098) 918-13-13, (073) 918-13-13, (095) 918-13-13 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Працювати з нами зручно і вигідно.
Зателефонуйте нам і на практиці оціните переваги співпраці з нашою компанією.