• (098) 918-13-13
  • (095) 518-13-13
  • info@ozar.ua
  • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б
Монтаж фасадного декору

Перш ніж приступити до монтування декоративних виробів, перевірте поверхню, на яку вони будуть кріпитися, переконайтеся в її міцності і чистоті, вирівняйте і заґрунтуйте речовиною з властивостями всмоктування та зв'язування. Забезпечте щільний, жорсткий і надійний зв'язок без щілин та зазорів. Це можна зробити за допомогою клею, дюбелів, шпильок і різних закладних деталей (незалежно від обраного способу кріплення клей використовується в обов'язковому порядку).

Вироби з пінопласту, виготовлені в компанії «Ozar», за бажанням замовника можуть бути піддані додатковій декоративної обробці. Найчастіше це глянцеве фарбування. Але можливі й інші декоративні ефекти: «під мармур», «піщаник», «кракелюр», «короїд», «баранчик», «мармурово-гранітна крихта» і т.д. Всі ці види обробки надають нашим виробам закінчений, продуманий з усіх точок зору зовнішній вигляд і роблять справжньою прикрасою фасаду.

Добре відомо, що пінопласт (пінополістирол) вже довгі роки (протягом більше 40 років) широко застосовується в будівельній індустрії і зарекомендував себе з найкращого боку. Пінопласт (пінополістирол) представляє з себе полімер, сформований з попередньо спінених, тобто роздутих, збільшених в обсязі полістирольних кульок, наповнених повітрям. Саме повітря, що володіє низькою теплопровідністю і легкістю, обумовлює основні переваги даного виду матеріалу.

comments powered by HyperComments