• (098) 918-13-13
  • (095) 518-13-13
  • info@ozar.ua
  • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б

Основний напрямок діяльності компанії «Ozar» - виготовлення фасадного декору і інших видів виробів з пінопласту (пінополістиролу). Технологічні процеси нашого виробництва можна розділити на наступні етапи:

1.Створення ескізу та креслення майбутнього виробу. На цьому етапі з'ясовується призначення виробу, естетичні та геометричні вимоги до нього і в комп'ютерному вигляді створюється креслення, яке стане основою для подальших процесів виробництва. Дуже зручним для замовників є те, що всі роботи (консультації, пояснення з обох сторін, затвердження макету) можуть здійснюватися в режимі online, тобто по телефону або e-mail, зазначеним в розділі Контакты.

2.Вибір відповідної призначенню оптимальної марки пінопласту (пінополістиролу). Як вже пояснювалося в розділі Матеріал, вибір марки пінопласту в значній мірі залежить від призначення виробу. Цей етап виконують технологи компанії «Ozar» на основі професійних знань про пінопласт і досвіду роботи з ним. Ми гарантуємо, що в готовому вигляді виріб, виготовлений фахівцями компанії «Ozar», матиме щільну, однорідну поверхню, повністю підготовлену для подальшої обробки.

3.Витинання виробу. Фахівці компанії «Ozar» вирізають вироби з пінопласту за допомогою найсучаснішого обладнання: на спеціалізованих верстатах з ЧПУ.

Завдяки чому наші вироби

  • можуть мати найскладніші, замисловаті форми;
  • мають чіткі контурні прямі або плавні лінії без зазубрин, вибоїн, зміщення поверхонь;
  • з точністю до 1 мм відповідають ескізами та кресленнями, затвердженим замовником;
  • поверхні виробу характеризуються гладким рельєфом і повністю підготовлені для подальшої обробки.

4.Армування виробу та шліфування його поверхні. Для того щоб наші вироби мали гладку, щільну, стійку до негативних впливів поверхню, ми піддаємо їх додаткової обробці: армування спеціально розробленим складом. Це в значній мірі покращує їх якість, термін служби і вигідно відрізняє їх від аналогічних виробів інших виробників. Армовані пінопластові вироби зачищаються і поліруються, що робить їх повністю підготовленими для подальшої декоративної обробки і монтажу.

5.Декоративне оздоблення виробу. Вироби з пінопласту, виготовлені в компанії «Ozar», за бажанням замовника можуть бути піддані додатковій декоративної обробці. Найчастіше це гладке фарбування. Але можливі й інші декоративні ефекти: «під мармур», «піщаник», «кракелюр», «короїд», «баранчик», «мармурово-гранітна крихта» і т.д. Всі ці види обробки надають нашим виробам закінчений, продуманий з усіх точок зору зовнішній вигляд і роблять справжньою прикрасою фасаду. За бажанням замовника ми також можемо виготовляти декор і без додаткової обробки. Це, безумовно, здешевлює виріб. Однак в подальшому необхідно врахувати всі нюанси фінішної обробки декору, щоб отримати архітектурні елементи належної якості.

6.Багаторівневий контроль якості. Якість виробів з пінопласту від компанії «Ozar», контролюється на всіх етапах нашими фахівцями. Багаторазові перевірки - це запорука того, що на виході ми обов'язково отримаємо виріб, який повністю задовольнить вимоги замовника і не викличе нарікань. Ми гарантуємо якість наших виробів. Наші фахівці роблять все необхідне, щоб забеспечити довготривалу експлуатацію продукції Ozar.

comments powered by HyperComments