• (098) 918-13-13
  • (095) 518-13-13
  • info@ozar.ua
  • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б

Крім широкого використання пінопласту (пінополістиролу) в фасадному декорі і в якості теплоізоляційного матеріалу, він також широко застосовується при створенні упаковки.

Пінопласт володіє відмінними демпфірувальними властивостями, дозволяє гасити механічні імпульси при падінні або ударі по упаковці, має водовідштовхувальні і теплоізоляційні властивості. Завдяки цьому він є найоптимальнішим пакувальним матеріалом для дуже крихких предметів таких, як посуд, твори мистецтва, музейні експонати, вироби зі скла, дерева, для побутової техніки, меблів і багатьох інших.

Компанія «Ozar» виготовляє упаковку методом контурного різання пінопласту. Така технологія дозволяє значно здешевити собівартість тари, так як не потрібно виготовляти дорогі прес-форми, які використовуються у виробництві формованої упаковки. Процес налагодження устаткування займає мінімум часу: досить просто внести необхідні дані в комп'ютерну програму, і на одному і тому ж обладнанні можна виготовити всю гаму пакувальних виробів.

У разі використання технології формування пінополістиролу, має сенс виготовляти прес-форму тільки при виробництві великої кількості однотипної упаковки. Але що робити, якщо специфіка Вашого бізнесу дозволяє лише штучний випуск? Тут Вам допоможуть фахівці нашої компанії, які працюють як з великими, так і невеликими партіями продукції. Наше обладнання дозволяє в найкоротші терміни внести зміни в геометрію упаковки, тому Вам не варто хвилюватися, якщо у Вашого товару змінилася форма.

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком основних найменувань упаковки, що випускається компанією «Ozar». Цей перелік може бути значно розширений, так як ми виготовляємо упаковку з пінопласту (пінополістиролу) на індивідуальні вимоги замовника, тобто в якості основи для роботи використовуємо не тільки готові креслення, але й загальні описи із зазначенням габаритних розмірів майбутніх виробів.

Зображення
Найменування
Габаритні розмери Ціна, грн
В - висота, мм А - ширина, мм С - товщина, мм
0 Крихта 1000 1000 1000 350,00
1 Сувенірний короб 290 200 70 30,00
2 Упаковка для чашок 230 150 100 25,00
3 Упаковка для чашок 250 250 130 56,00
4 Термос 335 290 200 128,00
5 Упаковка для тарілок 250 220 220 81,00
6 Упаковка для скла двухстороння 200 70 1000 71,00
7 Упаковка для скла одностороння 120 55 1000 36,00
8 Упаковка для дзеркала 95 90 1000 45,00
9 Куточок 50 50 1000 15,00
10 Профіль 70 50 1000 20,00
Ящик
ozar
Ящик з пінопласту, призначений для перевезення і зберігання заморожених продуктів харчування. Може застосовуватися в господарських цілях для зберігання різних речей.
Кутник
ozar
Призначений для перевезення меблів, ящиків, палет, і інших прямокутних товарів.
Упаковка для скла
ozar
Дозволяє перевозити скло, дзеркала, склопакети, а також фанеру, ДСП, гіпсокартон та інші листові вироби. Можливе виготовлення будь-яких розмірів і конфігурації.
Упаковка для скляної тари
ozar
Використовується для зберігання і перевезення скляних ємностей з різними рідинами, пляшок з алкогольними та безалкогольними напоями і т.д.
Вкладиші
ozar
Вкладиш призначений для устилання внутрішньої поверхні дерев'яної, картонної, металевої і будь-якої іншої тари. Він надає упаковці додаткові демпфуючі і ущільнюючі властивості, захищає від механічних впливів і подряпин.
Упаковка для посуду
ozar
Призначена для зберігання і транспортування порцелянового, скляного, кришталевого, керамічного і іншого посуду різноманітної форми та розмірів. Виготовляємо упаковку під нестандартний посуд.
Медична упаковка
ozar
Упаковка призначена для зберігання і перевезення колб, пробірок і ампул, що містять медикаменти або хімічні реактиви.
П, Т-подібний профіль
ozar
Застосовується в упаковці рам, картин, дверей, стільниць, полиць, плит та інших плоских виробів.
П-подібний куточок
ozar
П-подібний куточок призначений для захисту кутів плоских виробів: дверей, картин, віконних рам, стільниць, полиць, дощок і т.д.
Упаковка для електронних компонентів
ozar
Виготовляємо пінопластову упаковку для мікросхем, чіпів, електронних плат, радіоламп та інших деталей і компонентів.
Упаковка для покрівельних матеріалів
ozar
Наша компанія виготовляє на замовлення спеціальну упаковку з пінопласту для покрівельних матеріалів: шиферу, всіх видів керамічної і металевої черепиці, гонту, і т. д.
Упаковка для меблів
ozar
Ми пропонуємо міцну і функціональну упаковку спеціально для виробників і постачальників меблів. Упаковка з пінопласту дозволить захистити меблі від механічних ушкоджень при транспортуванні, перенесенні і монтажі.
Упаковка для побутових приладів
ozar
Компанія Ozar виготовляє на замовлення упаковку з пінопласту для різних побутових і будівельних приладів.