• (098) 918-13-13
  • (095) 518-13-13
  • info@ozar.ua
  • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б

З чого складається незабутній архітектурний вигляд будинку, і що нас захоплює, коли ми йдемо вулицями старовинних міст? На загальне враження, звичайно ж, впливають багато чинників, але мало не вирішальну роль відіграє зовнішня художня обробка - фасадний декор з пінопласту. Ми бачимо не одноманітні, монотонні стіни, а майстерно виконані об'ємні оригінальні форми. Це й Атланти з Кариатидами, це й колони, барельєфи, пілястри, русти, а також багато інших декоруючих елементів, що прийшли до нас з класичних стилів, і являють собою приклад та джерело натхнення для сучасних архітекторів. Завдяки фасадному декору будь-яка споруда набуває складну об'ємну форму , чим створює позитивний емоційний настрій для оточуючих, оскільки відомо, що строгі квадратно-прямокутні об'єкти - «коробки» чинять негативний вплив на психофізичний стан людини.

Фасадний декор з пінопласту актуальний і для абсолютно сучасних споруд. Як приклад можна привести Empire State Building, Tokyo Metropolitan Government Building, офіс компанії Chrysler та ін. В оформленні цих хмарочосів зі скла й бетону присутні елементи лиття, ліпнини, кахельних зображень. Але на сьогоднішній день існує матеріал, здатний імітувати всі ці види обробки, який, в той же час, характеризується довговічністю, меншою вагою, простотою монтажу виробів з нього, і, що дуже важливо, самою мінімальною в порівнянні з усіма аналогами вартістю. Це пінополістирол, або як ще прийнято називати, пінопласт.

Оформлення фасаду будинку - це не просто красива картинка, де всі кольори поєднуються. Декор фасаду будівлі повинен відповідати вимогам функціональності проекту, доступності використовуваних матеріалів, сумісності фінішної обробки і внутрішнього утеплювача.

Компанія «Озар» виготовляє з пінопласту різні види фасадного декору (карнизи, молдинги, лиштви, колони, пілястри і т.д.), а також інші види продукції (для реклами, пакування, теплоізоляції і т.п.).

  • зручно:всі наші вироби повністю підготовлені до монтажу, вони покриті спеціальним захисним армуючим шаром
  • якісно: всі вироби виготовляються з самого якісного матеріалу на найсучаснішому обладнанні методом комп'ютерного різання і, тому довговічні і мають абсолютно точні розміри
  • швидко: Вам необхідно всього лише зателефонувати та обговорити ціну і срок поставки з персональним менеджером
  • вигідно:у нас сама оптимальна ціна декору з пінопласту, виходячи зі співвідношення «вартість + якість + терміни виконання»

У Вас є підстави довіряти нам: компанія «Озар» має великий досвід виробництва виробів з пінополістиролу, накопичений нашими фахівцями за 9 років роботи на будівельному ринку.

На сторінках сайту ozar.ua представлена детальна інформація про фасадній декорі з пінопласту (карнізи, колони, молдинги, лиштви, ін.). Також ми виконуємо роботи і за індивідуальними замовленнями на основі Ваших ескізів, креслень, усних пояснень.

Для обговорення всіх питань щодо придбання будь-яких виготовлених нами виробів пропонуємо Вам зв'язатися з менеджерами відділу продажів компанії «Озар».

Читати далі...

салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы салон Ярема Шторы
comments powered by HyperComments