З чого складається незабутній архітектурний вигляд будинку, і чим ми захоплюємося, проходячи вулицями старовинних міст? На загальне враження, звичайно ж, впливають багато чинників, але мало не вирішальну роль відіграє зовнішня художня обробка - фасадний декор з пінопласту. Ми бачимо не одноманітні, монотонні стіни, а майстерно виконані виступаючі оригінальні форми. Це і атланти з кариотид, це і колони, і барельєфи, пілястри, русти, пілони, а також багато інших декоруючі елементи, що прийшли до нас з класичних стилів, і являють собою приклад і джерело натхнення для сучасних архітекторів. Завдяки фасадному декору будь-яка споруда набуває складну об'ємну форму , чим створює позитивний емоційний настрій для оточуючих, оскільки відомо, що строгі квадратно-прямокутні форми - «коробки» чинять негативний вплив на психофізичний стан людини.

Фасадний декор з пінопласту актуальний і для абсолютно сучасних споруд. Як приклад можна привести Empire State Building, Tokyo Metropolitan Government Building, офіс компанії Chrysler і ін. В оформленні цих хмарочосів зі скла і бетону присутні елементи лиття, ліпнини, кахельних зображень. Але на сьогоднішній день існують матеріал, здатний імітувати всі ці види обробки і в той же час характеризується довговічністю, меншою вагою, простотою монтажу виробів з нього, і, що дуже важливо, самої мінімальної в порівнянні з усіма аналогами вартістю. Це пінополістирол, або як ще прийнято називати, пінопласт.

Оформлення фасаду будинку - це не просто красива картинка, де всі кольори поєднуються. Декор фасаду будівлі повинен відповідати вимогам функціональності проекту, доступності використовуваних матеріалів, сумісності фінішної обробки і внутрішнього утеплювача.

Компанія «Озар» виготовляє з пінопласту різні види фасадного декору (Карнизи, молдинги, лиштви, колони, пілястри і т.д.), а також інші види продукції (для реклами, упаковки, теплоізоляції і т.п.).

  • зручно:всі наші вироби повністю підготовлені до монтажу, вони покриті спеціальним захисним армуючим шаром
  • якісно: всі вироби виготовляються з самого якісного матеріалу на найсучаснішому обладнанні методом комп'ютерної різання і, тому довговічні і мають абсолютно точні розміри
  • швидко: Вам необхідно всього лише зателефонувати та обговорити ціну і срок поставки з персональним менеджером
  • вигідно:у нас сама оптимальна ціна декору з пінопласту, виходячи зі співвідношення «вартість + якість + терміни виконання»

У Вас є підстави довіряти нам: компанія «Озар» має великий досвід виробництва виробів з пінополістиролу, накопичений нашими фахівцями за 9 років роботи на будівельному ринку.

На сторінках сайту ozar.ua представлена детальна інформація про фасадній декорі з пінопласту (карнізи, колони, молдинги, лиштви, ін.). Також ми виконуємо роботи і за індивідуальними замовленнями на основі Ваших ескізів, креслень, усних пояснень.

Для обговорення всіх питань щодо придбання будь-яких виготовлених нами виробів пропонуємо Вам зв'язатися з менеджерами відділу продажів компанії «Озар».