• (098) 918-13-13
 • (095) 518-13-13
 • info@ozar.ua
 • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б

Компанія «Ozar» - це досвідчений експерт з питань оформлення фасадів декором з пожежостійкого армованого пінополістиролу. Ми любимо свою справу, і докладаємо максимум зусиль для того, щоб у Вас був найбільший вибір якісної продукції. Ми готові супроводжувати процес декорування Вашого будинку на всіх стадіях робіт: від ідей і архітектурних проектів, до підбору елементів та їх монтажу на фасад. Скористайтеся перевагами співпраці з нами!

Наша компанія бере активну участь в міжнародних будівельних виставках, таких як COMFORT HOUSE CLIMATE DESIGN. В рамках цієї виставки багато виробників представляють новітні будівельні матеріали, енергозберігаючі та екологічно безпечні технології, покрівельні та фасадні матеріали, кераміку, сантехніку, теплоізольовані віконні системи і багато іншого.

Стенд нашої компанії знаходився серед десятків дуже відомих торгових марок, і гідно презентував нас, як серйозного конкурента на ринку фасадного декору. Кожен відвідувач виставки міг ознайомитися з деякими зразками продукції ТМ «Ozar», отримати повну інформацію про технологію виготовлення, властивості застосовуваних матеріалів, про їх переваги та недоліки, про архітектурні стилі і напрямки в дизайні екстер'єру. Великий інтерес у наших гостей викликали можливості нашої компанії у виготовленні рекламних вивісок, об'ємних букв і святкових декорацій. Ми не обділили увагою і пакувальні матеріали, які відрізняються практичністю і низькою вартістю.
За результатами цієї виставки ми отримали для себе багато корисних висновків. Тісне спілкування з потенційними клієнтами, партнерами, та й просто з зацікавленими людьми допомогло нам краще зрозуміти, що хотів би отримати замовник в результаті нашої співпраці, в якому підході він потребує, яку інформацію та послуги слід йому надавати. Ми отримали безцінний досвід, який, безсумнівно, перетвориться в добрі традиції нашої компанії.

 

Ми вважаємо за краще індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже до нас можуть звертатися як безпосередньо господарі будинку, так і архітектори або будівельники. Всі клієнти мають різне уявлення про фасадний декор: хтось приходить з чіткою метою та твердим розумінням справи, а хтось потребує професійної консультації. Вам достатньо лише прийти до нас в компанію, і ми обов'язково визначимо правильний шлях до досягнення результату. Вам не потрібно довго думати над тим, який саме декор повинен прикрашати фасад Вашої будівлі: ми зробили все, щоб полегшити Вашу задачу, і пропонуємо максимально можливу кількість варіантів! А якщо з якихось причин в нашому асортименті не виявиться потрібної пропозиції, то майстри з нашої майстерні в установлені строки спроектують, узгодять з Вами і виготовлять елементи декору в необхідній кількості.

У нашому каталозі розміщений один з найбільших списків найменувань фасадного декору на українському ринку, і з накопиченням досвіду він продовжує розширюватися.
В асортименті компанії «Ozar»:

 • візерунки, вази, декоративні навершя
 • більше 70 видів рустових і замкових каменів
 • більше 40 видів декоративних кронштейнів
 • більше 150 видів молдингів для декоративного оздоблення стін, в тому числі лиштв для обрамлення віконних і дверних прорізів
 • пакувальна продукція
 • більше 30 видів термопанелей для утеплення фасаду
 • більше 100 моделей карнизів
 • більше 40 різновидів декоративних колон і пілястр, які представлені в зборі та окремо за складовими елементами
 • більше 60 видів підвіконь
 • балюстради в зборі і за складовими елементами
 • продукція за індивідуальними замовленнями

За бажанням замовника ми надаємо додаткові сервіси:

 • декоративну фінішну обробку фасадного декору, що імітує текстуру каменю, дерева і багатьох інших матеріалів
 • доставку виробів у всі регіони України
 • монтаж фасадного декору

Використання ліпнини характерно для стилів, що відносяться до класики в архітектурі. Поява декору з сучасних технологічних матеріалів дозволяє реалізовувати нові художні образи фасадів будинків з незвичайною раніше простотою і швидкістю, що заощаджує Ваш час, кошти і сили.

Але найголовніше - це виключно вигідна для замовників вартість наших виробів! У зв'язку з тим, що всі технологічні процеси виробництва продукції компанії «Ozar» максимально оптимізовані, ми пропонуємо найкращу в Україні ціну на фасадний декор. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте єдиного виконавця, відповідального за всі етапи виконання робіт зі створення унікального зовнішнього вигляду Вашого будинку. Фасадний декор, який пропонує компанія «Ozar», продовжує кращі архітектурні традиції в їх сучасному виконанні.

comments powered by HyperComments