Ми виготовляємо теплоізоляцію з самозатухаючих марок пінопласту будь-якої щільності і товщини. Дізнатися всю необхідну інформацію про продукцію, терміни виконання, акції, зробити замовлення і не тільки, Ви можете у нашого менеджера, зателефонувавши за телефоном, вказаним в розділі «Контакти», або написавши повідомлення у вікні "Онлайн-консультант".
Серед систем утеплення фасаду великого поширення в нашій країні набула так звана технологія «скріпленої ізоляції». Це метод утеплення фасаду за допомогою пінопластових плит, які приклеюються на зовнішню стіну. Даний спосіб виділяється тим, що він досить простий, не вимагає великих витрат і трудомістких операцій. За умови грамотного і акуратного виконання з дотриманням всіх технологічних процесів виграш в економії енергії може вийти досить значним, і кошти, вкладені в теплоізоляцію, окупляться за найближчі два-три опалювальні сезони.
Перевага такого методу в тому, що утеплювач знаходиться з холодної сторони, а стіни будинку завжди в теплі, тому точка роси переміщається з глибини стіни в утеплювач, що істотно продовжує термін експлуатації будівлі. Створюється сприятливий клімат в приміщенні, в холодну пору року ви будете рідше включати обігрівач, так як сповільнюється процес втрати тепла через стіни і дах.
- В якості фінішного шару використовують штукатурку «короїд» або «баранчик», рідше використовується фасадна фарба.
- Поверх плит наноситься армована склосітка, що запобігає появі тріщин на штукатурці
- Нанесення грунтовки
- Очищення і попереднє вирівнювання стіни
- На підготовлену стіну фасаду приклеюються пінопластові плити
- Далі наносять вирівнюючий шар
Важливо пам'ятати, що для досягнення максимального ефекту від теплоізоляції, товщина пінополістирольних плит повинна бути не менше 10 см. Більш докладно про те, як правильно встановлювати теплоізоляційні плити Ви можете прочитати в статті «Монтаж теплоізоляційних плит»
98% обсягу пінопласту займає повітря, який завжди був кращим природним теплоізолятором. Щільність кінцевого продукту в рази нижче, ніж щільність сировини, з якого він виробляється. У пінопласту дуже непогані звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Саме завдяки цьому він заробив таку популярність. На даний момент більше 60% всього пінополістиролу, який виробляється в Європі, використовується для теплоізоляції приміщень.
Пінопластові плити можна використовувати не тільки для утеплення стін, але й даху. Є кілька способів теплоізоляції дахів квартирних будинків в залежності від їх типу:
- Невентильований дах. Покривається пінопластовими плитами близько 70 мм завтовшки. На них кладеться бітумний водостійкий шар.
- Вентильований дах. Плити кладуть на її внутрішню сторону, але вентильований порожнину необхідно залишити. Завдяки цьому, з горищного приміщення можна зробити кімнату.
Утеплюється пінопластом і фундамент. Оскільки він є основою будівлі, його потрібно надійно оберігати від промерзання. Пінополістирол поміщається між бетонних блоків трикомпонентних фундаментів або ж використовується як незнімна опалубка, коли на самому об'єкті виготовляється монолітний фундамент.
Якщо Вас зацікавила ідея утеплення будинку пінополістиролом, ви можете замовити необхідну кількість плит у нас. Ми виготовляємо теплоізоляцію з самозатухаючих марок пінопласту, будь-якої щільності і товщини. Дізнатися всю необхідну інформацію про продукцію, терміни виконання, зробити замовлення і не тільки Ви можете у нашого менеджера, зателефонувавши за телефоном, вказаним в розділі «Контакти», або написавши повідомлення у вікні "Онлайн-консультант".