Завдяки поширенню верстатів з ЧПУ для різання пінопласту, сильно полегшилася робота декораторів, дизайнерів, флористів, архітекторів і багатьох інших представників творчих професій, яким доводиться працювати з пінопластом. І якщо дрібні деталі в невеликих кількостях цілком можна вирізати вручну, то великі проекти, що складаються з багатьох частин, досить важко, і є сенс звернутися до фахівців в цій справі. Значно розширилися можливості для створення рекламних вивісок і щитів. Автоматизована система позиціонування ріжучих елементів дозволяє створювати складні поверхні без задіяння ручного управління, що значно розширює можливості для створення рекламних вивісок і щитів. Верстат для різання пінопласту бере дані для роботи з заздалегідь підготовленої комп'ютерної моделі майбутньої фігури. Таким чином, можна отримати безліч однакових деталей рівного розміру і форми, вносити зміни в модель і т.д.

У цьому розділі ми пропонуємо Вам ознайомитися з деякими зразками продукції компанії «Ozar». Ви можете оформити індивідуальне замовлення за власним проектом (ескізи, креслення) на виготовлення об'ємних букв, макетів, муляжів, вивісок, декорацій та інших виробів з пінопласту.

Кожна пора року по-своєму прекрасна, і завжди асоціюється у нас з якимось святом: зима - Новий рік і день Валентина, осінь - Хеллоуїн, літо - Івана Купала і Маковей, а весна - Великдень, День Перемоги, і звичайно ж 8 Березня! Пропонуємо Вашій увазі розробку і виготовлення святкового декору до 8 березня. Оригінальні декорації з пінопласту допоможуть прикрасити торговий центр або офіс до Міжнародного жіночого дня. Крім іншого, Ви можете замовити декорації для оформлення фотозоні, а також незвичайні індивідуальні або корпоративні подарунки.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Традиція відзначати день Святого Валентина прийшла до нас із західної культури порівняно недавно, але з року в рік все більше жителів нашої країни вітають своїх коханих та близьких з цим днем. В першу чергу, це один з улюблених свят молоді, адже для них прекрасна пора любові і романтики дуже багато значить. У День всіх закоханих прийнято дарувати подарунки і прикрашати будинки символами любові: серцями, білими голубами або лебедями, повітряними кулями, фігурами амурів, трояндами і т.д. Компанія "Ozar" допоможе Вам з декораціями до дня Святого Валентина! Також ми пропонуємо багато ідей оригінальних подарунків для Ваших коханих. У нас Ви можете замовити всі представлені на цій сторінці елементи декору.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Вечір перед днем ​​всіх святих (або Хеллоуїн) - традиційне свято народів Ірландії і Шотландії, який відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Разом з масовими переселеннями ірландців і шотландців на американський континент, це свято закріпився і там. В кінці ХХ століття, в зв'язку з популяризацією північноамериканської культури, його стали відзначати і інші народи, в тому числі і країни СНД. Хоча в нашій країні офіційного статусу це свято не має, його охоче відзначає молоде покоління.

Суть святкування зводиться до масових костюмованим ігор, уявленням і карнавалів, тому цей день осбенно цікавий для дітей. Оригінальні костюми, страхітливий грим, страшні історії і незвичайні декорації - це і є феєрія Хеллоуїна. Зателефонувавши до нас, Ви можете замовити найрізноманітніші декорації з пінопласту для прикраси Вашої вечірки. Ми виготовимо оформлення як по Вашому персональному проекту, так і за розробленим власноруч нашими фахівцями з урахуванням Ваших побажань.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Прикрасьте своє приміщення незвичайними та оригінальними картинами з пінополістиролу! Технологія фігурного різання пінопласту дозволяє створювати найхимерніші візерунки і панно з дрібних різнокольорових деталей. Такий декор відмінно підходить не тільки до домашнього інтер'єру, але і до інтер'єру кафе, бару, клубу чи ресторану. Об'ємні картини можна повісити і в дитячих установах, де вони можуть не тільки служити як прикраса кімнати, але і як наочний посібник для малюків: звичні образи тварин і предметів нашого побуту, які виходять за площину рівного листа, сприяють розвитку просторового мислення і фантазії.

Об'ємні букви з пінополістиролу (пінопласту) можуть послужити відмінною заготівлею для декорування! Їх нескладно обробляти, вони практично невагомі і до них добре пристають ґрунтувальні і шпатлевочних матеріали. Єдине обмеження - не застосовувати ацетоносодержащіх клеїв, лаків і фарб, які можуть зруйнувати структуру вироби. Ми можемо виготовити букви будь-якого шрифту і розміру.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Традиція прикрашати свої оселі зображеннями тварин (як реальних, так і вигаданих) існує ще з древніх часів. Люди вірили в їх містичну силу, їм поклонялися і приносили дари. З плином часу змінилися манера і стиль зображень, крім малюнків почали застосовувати різні матеріали і технології, але саме значення цього звичаю практично не змінилося.

Тварини, в людському розумінні, символізують хоробрість, щастя, успіх, добробут, мудрість, свободу. На цій сторінці представлені різні варіанти застосування об'ємних зображень тварин з пінопласту для оформлення інтер'єру. Це можуть бути декорації до Нового року, оформлення дитячих садків і лікарень, вітрин, святкових заходів, і т. д.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Наша компанія виготовляє об'ємні портрети з пінопласту для декорування інтер'єру. Якщо Ви бажаєте прикрасити приміщення оригінальним портретом якоїсь відомої особистості або зробити свій власний, звертайтеся до нас! Ми можемо виготовити з пінопласту зображення Ваших друзів - це буде відмінний подарунок до свята! Ви зможете подарувати його своїм гостям як сувенір. Портрети виготовляються в одно- та багатобарвному варіантах, кількість деталей і складність ліній для нас не проблема. Такий портрет практичніше і доступніше, ніж аналогічні вироби з інших матеріалів.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Компанія "Ozar" надає послуги з виготовлення гербів з пінополістиролу для прикраси фасадів будинків, інтер'єрів, рекламних вивісок і святкових заходів. Ми виробляємо на замовлення герби міст, країн, організацій, родинні герби незалежно від розмірів, кількості і ступеня складності. Ми надаємо кваліфіковану допомогу у виборі всіх необхідних матеріалів. Виконання замовлення відбувається в обумовлені терміни і з високою якістю.

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Якщо Ви бажаєте додати кілька стильних дрібничок до свого інтер'єру, ми з радістю Вам допоможемо! Компанія "Ozar" виготовляє на замовлення елементи декору інтер'єру з пінопласту згідно з проектом замовника. Об'ємні літери, химерні візерунки, фігури, мозаїки - нам під силу виготовити всі види об'ємного декору для стін і стель. Реалізуйте свій креатив в оформленні інтер'єру!

* Мінімальна сума замовлення 1000 грн.