Віконні отвори
На представлених нижче фотографіях ви можете побачити різні рішення в оформленні віконних прорізів. При погляді на фасад, в першу чергу звертають увагу саме на вікна, тому варто серйозно поставитися до їх зовнішнього вигляду. Витончені обрамлення і лиштви додадуть незабутній образ вашому будинку. Вироби з пінопласту (пінополістиролу) від нашої компанії допоможуть впоратися з цим завданням на «відмінно».

Дверні отвори
Тут показані способи оформлення дверних прорізів. Застосовуючи різноманітні профільовані лиштви, Ви зможете легко прикрасити вхідні двері Вашого будинку, а додавши оригінальний карниз - ще й надати декору дух античності. Для обробки дверних прорізів так само може бути використаний пінопласт (пінополістирол).

Практично всі декоративні фасадні елементи, що прикрашають будівлі на фото в нашій галереї, розміщені в Каталозі компанії "Ozar", основні категорії товарів якого представлені посиланнями над цим текстом.

Ви також можете звернутися за допомогою в підборі елементів до наших спеціалістів. Вони підберуть за Вашим завданням форму і розмір вподобаних Вам елементів декору з пінопласту (пінополістиролу).

Практично всі декоративні фасадні елементи, що прикрашають будівлі на фото в нашій галереї, розміщені в Каталозі компанії "Ozar".

Ви також можете звернутися за допомогою в підборі елементів до наших спеціалістів. Вони підберуть за Вашим завданням форму і розмір вподобаних Вами елементів декору з пінопласту (пінополістиролу).

Підвіконня грає важливу роль в оформленні віконних прорізів. Без цього елемента вікна здаються незавершеними і плоскими. Підвіконня створює ілюзію, ніби вся конструкція спирається на нього, а не на стіну. Красиво оформити вікна вашого будинку допоможуть підвіконня з пінопласту (пінополістиролу). Практично всі декоративні фасадні елементи, що прикрашають будівлі на фото в нашій галереї, розміщені в Каталозі компанії "Ozar.

Ви також можете звернутися за допомогою в підборі елементів до наших спеціалістів . Вони підберуть за Вашим завданням форму і розмір вподобаних Вам елементів декору з пінопласту (пінополістиролу).

Практично всі декоративні фасадні елементи, що прикрашають будівлі на фото в нашій галереї, розміщені в Каталозі компанії "Ozar". Ви також можете звернутися за допомогою в підборі елементів до наших спеціалістів. Вони підберуть за Вашим завданням форму і розмір вподобаних Вам елементів декору з пінопласту (пінополістиролу).