Крихти з пінопласту (пінополістиролу) - це відмінний теплоізоляційний матеріал, який широко застосовується в багатьох сферах виробництва. У будівництві пінопластову крихту використовують в якості наповнювача для цементних розчинів, для заповнення швів і порожнеч. В аграрній сфері гранули з пінопласту необхідні для додаткового збагачення ґрунту повітрям - це підвищує продуктивність при вирощуванні певних культур. Застосовується крихта і для очищення великих обсягів води. В меблевій індустрії вона виконує роль наповнювача м'яких меблів.

Компанія "Ozar" пропонує пінопластову крихту різних фракцій.

Вартість 1 м³ пінопласту крихти - 280 грн!
Детальніше запитуйте у наших менеджерів.
Сфера застосування крихти з пінопласту досить обширна. Нижче представлені тільки деякі з варіантів.

Упаковка
Застосовується в якості демпфуючого (ударопоглинаючого) наповнювача для картонної, дерев'яної, металевої і іншої упаковки.
Засипний утеплювач
Застосовується в якості засипного утеплювача простінкового простору, підлог, покрівлі, при заливці стягувань.
Наповнювач м'яких іграшок
Пінопластова крихта може використовуватися в якості наповнювача дитячих м'яких іграшок. Пінопласт гіпоалергенний матеріал. Він не розкладається і є хімічно нейтральним, тому й безпечним для дітей.
Полістиролбетон
Пінопластова крихта застосовується при виготовленні полістиролбетону - легкого бетону, що володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, низькою водопроникністю, набагато меншою вагою, ніж звичайний бетон.
Аграрна сфера
Пінопластова крихта застосовується в сільському господарстві: її вносять у ґрунт для додаткового насичення ґрунту киснем.
Безкаркасні меблі
Створене півстоліття назад знамените крісло-мішок поклало початок цілому сімейству практичних, легких і недорогих меблів - бескаркасних. Відмінним наповнювачем для такого виду виробів служить пінопластова крихта. Подрібнений пінопласт добре приймає форму тіла, він не токсичний і не викликає алергії. У разі необхідності його легко можна витягти і засипати новий.