фасадний декор з пінопласту

фасадний декор з пінопласту

Якщо Ви бажаєте ознайомитися зі зразками товарів "Ozar", особисто потримати в руках і уважно все оглянути - відвідайте наш спеціалізований шоу-рум, який відкрився за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 42е. У ньому виставлено більшість зразків з каталогу, представлені вироби в розрізі, показана технологія виготовлення і монтажу декору з пінопласту.

Ви можете оглянути упаковку з пінопласту, яку ми виробляємо, випробувати її на міцність і перевірити зручність використання. Ця невелика ознайомча екскурсія допоможе Вам знайти тверду впевненість в тому, що Ви отримуєте не «кота в мішку», а якісний декоративний матеріал, який буде експлуатуватися довгі роки. Розвійте всі сумніви на рахунок доцільності такої покупки!

Представлені зразки за своїми параметрами повністю відповідають товарним виробам "Ozar". Вони виготовлені на нашому обладнанні, за нашими технологіями і з матеріалів, які ми використовуємо для наших виробів. Вам дадуть повну кваліфіковану консультацію, допоможуть з вибором, порадять витратні матеріали і т. д. Ми запрошуємо всіх бажаючих: роздрібних і оптових покупців, архітекторів, постачальників, будівельників і тих, хто просто зацікавився нашою продукцією. Якщо Ви плануєте будівництво будинку, і поки тільки придивляєтеся до матеріалів - приходьте, ми допоможемо Вам здійснити Вашу мрію!